Ostrzałka do wierteł 3-13mm PM-ODW-150 - 150W
Do koszyka
Készletsöprés
Építkezés Outlet
Akcesoria do wiertarek
Akcesoria do wiertarek Powermat
DIY
Powermat
Maszyna do samodzielnego montażu
Wersja produktu
Okres gwarancji
24 miesiące
Numer artykułu:
PM0137
Masa:
2,8 kg/szt.
W magazynie
245
Nasze opcjonalne usługi związane z produktem:
60-dniowy okres zwrotu
Ubezpieczenie
Do koszyka
Dostawa z punktem stałym
Więcej informacji
Dostawa do DPD Pickup
Dostawa do domu
Więcej informacji
Dostawa kurierem DPD
Dostawa kurierem DHL
Transport paletowy DHL
Porównanie
Drukuj
Polecam
Szczegóły
DANE TECHNICZNE:
Zasilanie: 230V/50Hz
Moc: 150 W
Ciągła prędkość obrotowa: 4800 obr/min
Średnica wiertła: 3-13 mm
Kąt ostrzenia wiertła: 118°
Minimalna długość wiertła: 60 mm
Typ tarczy ściernej: tarcza metalowa z ziarnem diamentowym
Waga z opakowaniem: 2,67 kg
CECHY:
Prosta obsługa
Ekonomiczne ostrzenie wierteł krętych
Łatwe ostrzenie wierteł - czyste, szybkie i dokładne
Łatwy transport
Łatwa wymiana ściernicy
Łatwy proces ostrzenia i prosta obsługa
Automatyczne szlifowanie geometrii wierzchołka dzięki krzywkom tarczy
Wytrzymała obudowa z tworzywa sztucznego z antypoślizgowymi nóżkami
Diamentowe kamienie szlifierskie o długiej żywotności zapewniające doskonałe cięcie.
WYPOSAŻENIE:
ostrzałka
instrukcja PL
opakowanie
tarcza ścierna
Rewolucyjna,
profesjonalna
ostrzałka do wierteł
Powermat PM-ODW-150
automatyczne
Narzędzie PM-ODW-150 posiada następujące cechy:
1. obrotowy otwór na głowicę uchwytu wiertła
2. szczelinę do wkładania głowicy i ustawiania prawidłowej pozycji szlifowania.
3. gniazdo (boczne wiertło szlifierskie) dla głowicy z określonym momentem obrotowym do
dokładnego ostrzenia obu stron krawędzi wiertła.
4. gniazdo (górne wiertło szlifierskie) z momentem obrotowym określonym dla głowicy w
celu dokładnego ustawienia wiertła po
obu stronach.
6. gumowe osłony otworów szlifierskich.
HSS
o średnicy
od 3 mm do 13 mm